Kariéra
Zavřít

Tvorba e-shopu

internetové obchody na míru

Tvoříme moderní a responzivní e-shopy pro náročné zákazníky ale i běžné provozy. Jaký e-shop můžete mít? Můžete mít přesně takový jaký budete chtít. To znamená, že realizaci a propagaci e-shopu přizpůsobíme vašim potřebám, oboru podnikání a druhu sortimentu. Internetový obchod bude napojitelný na libovolný systém a samozřejmě bude přizpůsoben pro mobilní zařízení.

Proč mít e-shop od Pixelu?

Proč si nechat „vyladit“ e-shop u nás v pixelu?

Výběr partnera je základ

Cílíme na výsledky

Cílíme na stanovené výsledky při domluveném rozpočtu

Soustředíme se především na to, že chcete vytvořit moderní a výkonný e-shop, který vám bude pomáhat ve vašem podnikání. Primární cíle jsou tedy zvýšení zisku, snížení nákladů a vysoký konverzní poměr. Naší snahou je tedy maximální ekonomická návratnost investice do nového e-shopu.

Kvalitní analýza

Kvalitní analýza je základní
„stavební kámen“ e-shopu

Pro optimální návrh řešení pro vaše podnikání nesmíme podcenit kvalitní a pečlivou analýzu. Na nic nesmíme zapomenout a nic nám neunikne. Z této analýzy budeme společně vědět jakým způsobem bude probíhat realizace a na co se budeme zaměřovat při tvorbě e-shopu.

E-shop se bude přátelit s dalšími systémy

E-shop se bude „přátelit“
s dalšími systémy

Soustředíme se na to, aby vám obsluha e-shopu zabrala co nejméně času a mohli jste se tak věnovat svým zákazníkům. Propojujeme e-shopy s mnoha dalšími systémy, což vám uspoří čas a náklady. E-shop můžeme vyšperkovat dalšími pomocníky. Kontakty na své zákazníky můžete sbírat přímo na e-shopu díky propojení se službou MailChimp nebo SmartMailing. Rádi klábosíte a konzultujete zboží v reálu a přímo na webu se zákazníkem? Prima! Můžete využít nástroj Smartsupp, který umožňuje mimo jiné také analýzu návštěvníků a jejich chování.

Naše e-shopy se líbí

Naše e-shopy se líbí počítačům,
tabletům i mobilům

Internetové obchody od Pixelu jsou ušité unikátně na míru nejen pro počítače, ale také mobily a tablety. Právě chytrá zařízení jsou poslední dobou revolucí a proto jsou na to připravené také naše e-shopy. Budete tak držet krok s dobou.

Jednoduchá a intuitivní administrace

Jednoduchá a intuitivní administrace

Dostanete od nás jednoduše ovladatelný redakční systém, který vám umožní pohodlnou obsluhu produktů, kategorií, akcí a případně všech dalších modulů, aniž byste museli kamkoliv volat nebo ovládat znalosti zdrojových kódů.

E-shopy jsou u nás v bezpečí

E-shopy jsou u nás v bezpečí

Váš nový e-shop se u nás bude cítit komfortně díky stabilnímu zázemí a kvalitním serverům. Pro všechny poslední projekty navíc implementujeme HTTPS protokol, který umožňuje zejména vyšší ochranu pro všechna přenášená data. Díky http-esku budete mít také dobré očko u vyhledávačů.

Podpora prodeje

Podpora prodeje a internetový marketing

Díky kvalitnímu podhoubí, pečlivé analýze a promyšlenému vývoji bude daleko jednodušší získat ty pravé zákazníky přirozenou cestou. Ovšem nic není jen tak. Základem je pořádná internetová reklama, věrnostní programy a hlavně vyhodnocení výsledků. Celý e-shop můžeme mít po stránce online propagace pod naším Pixel křídlem a vy se tak můžete věnovat opět svému byznysu.

Tým lidí se zkušenostmi

Tým lidí se zkušenostmi z online prostředí

Během 8 let v online oboru jsme vytvořili více než 400 webů nebo e-shopů. Na projektech aktuálně pracuje 10+ členů týmu Pixel Design, kteří se specializují na jednotlivé fáze vývoje e-shopu. Během této doby jsme narazili na spousty zajímavých situací, slepých uliček a zapeklitých řešení, které nás stále posunují dál a díky tomu jsme schopni vám nabídnout e-shop přesně pro váš účel.

Shopsys - bronze partner

Stali jsme se bronzovým partnerem Shopsysu

Díky naší úzké a fungující spolupráci formou několika úspěšně dokončených projektů, nás partner Shopsys, poskytující jádro našich e-commerce projektů, zařadil mezi své Solution partnery. Děkujeme.

Známe cestu
k úspěšnému e-shopu

Pojďme na kávu

Pixel

Nový projekt od "Pixeláků"

Pošlete k nám do Pixelu základní informace o novém projektu. Nebojte, zadání není závazné a jakmile vše podrobněji projdeme, budeme vás kontaktovat a těšit se na naše setkání.

&nbps;

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení dané poptávky.

Tyto webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies. Odsouhlaste prosím nastavení cookies souborů pro použití webu. Více informací zde.