Kariéra
Zavřít

Tvorba webových stránek

od analýzy po úspěšný marketing

Připravujeme moderní a plně responzivní úspěšné webové stránky na zakázku. Tvorba webů u nás probíhá formou důkladného průzkumu poptávky ve vašem oboru a následně návrhem optimálního řešení. Pro náročnější zákazníky nabízíme tzv. full-servis řešení, které vám umožní věnovat se plně vašemu oboru, zatímco náš tým v Pixelu, samozřejmě pod vaším dohledem, připraví moderní web na míru kompletně za vás. K novému webu navíc získáte přehledný a snadno ovladatelný redakční systém, který je připraven pro cílený internetový marketing umožňující získat náskok před vaší konkurencí.

Proč mít web od Pixelu?

Proč si nechat „ušít“ web u nás v Pixelu?

Výběr partnera je základ

Cílíme na stanové výsledky

Cílíme na stanovené výsledky při domluveném rozpočtu

Soustředíme se především na to, že chcete vytvořit moderní a výkonný web, který vám bude pomáhat ve vašem podnikání. Primární cíle jsou zvýšení zisku či posílení značky firmy či produktů. Naší snahou je tedy maximální ekonomická návratnost investice do nového webu.

Naše weby se líbí

Naše weby se líbí počítačům,
tabletům i mobilům

Naše weby jsou ušité unikátně na míru nejen pro počítače, ale také mobily a tablety. Právě chytrá zařízení poslední dobou určují hlavní proud internetu a proto jsou na to naše weby připravené.

Jednoduchá a intuitivní administrace

Jednoduchá a intuitivní administrace

Dostanete od nás jednoduše ovladatelný redakční systém, který vám umožní provádět běžné změny obsahu, aniž byste museli kamkoliv volat nebo ovládat znalosti zdrojových kódů.

Vše připraveno pro kvalitní reklamu

Vše je připraveno pro kvalitní reklamu

Vytvořením a spuštěním webu to samozřejmě nekončí. Náš redakčák vám umožní nastavovat všechny důležité on-page faktory, za což dostanete plusové body u fulltextových vyhledávačů jako je Google nebo Seznam.

Pro naši společnou a užší spolupráci v oblasti internetového marketingu je pro vás připraveno několik Pixel kolegů, kteří se o vás postarají v případě, že necháte vše na nás. Mrkněte co vše můžeme společně zvládnout díky službě internetový marketing.

Webové stránky v bezpečí

Webové stránky jsou u nás v bezpečí

Váš nový web se u nás bude cítit komfortně, díky stabilnímu zázemí a kvalitním serverům. Pro všechny poslední weby navíc implementujeme HTTPS protokol, který umožňuje zejména vyšší ochranu pro všechna přenášená data. Díky http-esku budete mít také dobré očko u vyhledávačů.

Tým lidí se zkušenostmi

Tým lidí se zkušenostmi
z online prostředí

Během 8 let v online oboru jsme vytvořili více než 400 webů nebo e-shopů. Na projektech aktuálně pracuje 10+ členů týmu Pixel Design, kteří se specializují na jednotlivé fáze vývoje projektu. Během této doby jsme narazili na spousty zajímavých situací, slepých uliček a zapeklitých řešení, které nás stále posunují dál a díky tomu jsme schopni vám nabídnout to tzv. optimální řešení.

Připravíme vám také moderní
a responzivní web na míru

Pojďme na kávu

Mrkněte také na další
vybrané reference

další reference

Pixel

Nový projekt od "Pixeláků"

Pošlete k nám do Pixelu základní informace o novém projektu. Nebojte, zadání není závazné a jakmile vše podrobněji projdeme, budeme vás kontaktovat a těšit se na naše setkání.

&nbps;

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení dané poptávky.

Tyto webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies. Odsouhlaste prosím nastavení cookies souborů pro použití webu. Více informací zde.