Kariéra
Zavřít

Internetový marketing

Pokud je pro vás internetový marketing rovnítkem pro vyšší zisky, pak jsme naladěni na stejnou vlnu. Máte hezký web, ale děsí vás červená čísla, která se nechtějí zvýšit? Asi někde něco skřípe. Nejenže přijdeme na co a kde, ale taky zajistíme, aby vše šlo jako po másle. Jak? Spojením nápadité grafiky, kvalitního obsahu, účinných reklamních kampaní a cenných rad.

Proč svěřit marketing Pixelákům?

Proč předat internetový marketing k nám do pixelu?

Postupujeme rychlými kroky k cíli

Tak to se vám povedlo. Věta, ke které směřujeme. Charakterizuje nás nejenom slovo spolehlivost, ale také flexibilita. Je nutné něco rychle doladit? Pustíme se do toho. Reagujeme nejen na vaše potřeby, ale také na potřeby trhu, který se minutu po minutě vyvíjí.

„Nevím“ a „neznám“ v našem slovníku nenajdete

Mezi našimi odborníky jsou jak mladí dravci tak i ostřílení matadoři. Vlastníme i několik certifikátů z různých oblastí online reklamy. Základem pro dobré výsledky je ale prostor na vzájemné poznání a pečlivé analýzy, které poradí, kde na internetu investovat a kde naopak nějaké zlaťáky ušetřit.

Pro velké i malé firmy. Všechny měříme stejným metrem

Mluvíme stejným jazykem jako vy. Nezáleží na tom, jestli jste zástupce nadnárodní společnosti nebo regionální či místní živnostník. Záleží jen na tom, abychom našli společnou řeč, která nás navíc bude bavit.

Naše postupy k cíli nejsou tajemstvím

Rádi vás zasvětíme do našeho procesu práce. Chcete se našim odborníkům dívat pod ruce? Proč ne? Přes náš interní systém můžete sledovat kolegy při práci a čekají vás také průběžné reporty o výsledcích.

Na jaké služby se 
v Pixelu specializujeme?

Naše práce je o pečlivém plánování,
spolehlivosti a výsledcích

Pojďme na kávu

Pixel

Nový projekt od "Pixeláků"

Pošlete k nám do Pixelu základní informace o novém projektu. Nebojte, zadání není závazné a jakmile vše podrobněji projdeme, budeme vás kontaktovat a těšit se na naše setkání.

&nbps;

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení dané poptávky.

Tyto webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies. Odsouhlaste prosím nastavení cookies souborů pro použití webu. Více informací zde.