Kariéra
Zavřít

Analýza webových stránek

Dělá pro vás váš web maximum? Zjistíme to a představíme jeho temné stránky.

Ani na 50, ani na 70, dokonce ani na 99. Web by měl pracovat ve váš prospěch na 100 %. Že vaše očekávání nesplňuje? Neházejte flintu do žita, podrobná analýza odhalí chyby, my je odstraníme nebo navrhneme nový web, který vás nezklame!

Jak to probíhá?

Cesta k webu, který plní své cíle

Cíl musíme znát, abychom ho mohli dosáhnout

Chcete prodat svůj produkt? Informovat? Získat fanoušky? To jsou otázky, na které musíme znát odpověď. Ve chvíli, kdy budeme znát vaše očekávání, dokážeme zajistit, aby byl web trefou do černého.

Víme o všem, co se na webu šustne

Odhalíme slabé i silné stránky webu díky vstupní analýze, která web prošmejdí křížem krážem. Slabé stránky nemají na vašem webu místo, proto navrhneme kroky k jejich odstranění.

Bylo by libo bezchybný web?

Objevila se na webu chyba, kterou dokážeme opravit? Není na co čekat. Někdy se ale objeví i takové chyby, které dokáží ztropit pořádné problémy. Ty je lepší nechat svému osudu a navrhnout nový web na míru, na kterém není pro chyby prostor.

Analýza, měření, sledování, hodnocení. Vše popořadě

Pouhé čtení výsledků z Google Analytics? To zvládnete i sami. My se detailně zaměřujeme na ekonomickou efektivitu jednotlivých aktivit a navrhujeme řešení, za která mluví činy. Hodnotíme atribuci konverzního procesu a díváme se na stránky očima zákazníka. Výsledkem je web, který pracuje ve váš prospěch.

Neplní váš web stanovené cíle?
Najdeme chyby.

Chci analyzovat web

Pixel

Nový projekt od "Pixeláků"

Pošlete k nám do Pixelu základní informace o novém projektu. Nebojte, zadání není závazné a jakmile vše podrobněji projdeme, budeme vás kontaktovat a těšit se na naše setkání.

&nbps;

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení dané poptávky.

Tyto webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies. Odsouhlaste prosím nastavení cookies souborů pro použití webu. Více informací zde.