Kariéra
Zavřít

Cenové porovnávače

Bylo by libo zvýšení pravděpodobnosti úspěchu? Heuréka, Zboží.cz, Google nákupy, Favi.cz, Glami.cz a další už na vás čekají.

Přejete si, aby k vám zákazníci našli cestu rychle a jednoduše? Řešením je profil na nejdůležitějších vyhledávačích zboží a cenových porovnávačích. Vytvoříme validní a optimalizované XML produktové feedy a propojíme je s Google Analytics. Dostaneme vaše produkty tam, kde jsou vaši zákazníci

Proč být ve zbožových vyhledávačích?

Pět důvodů proč svěřit feedy nám

Šetříme čas, každá minuta se počítá

Čas jsou peníze, proto si ho pečlivě šetřete. Veškerou práci uděláme za vás. Vytvoříme profily, zařídíme registrace, připravíme XML produktové feedy, zajistíme správné názvy kategorií a produktů. Konec? Ani v nejmenším. Pohlídáme si také korektní spárování a vše napojíme na Google Analytics.

Know-how a zkušenosti? Splněno!

Neobejdeme se bez příručního balíčku mnohaletých zkušeností s přípravou a správou feedů pro cenové porovnávače. Feedy vždy ušijeme na míru tak, aby byl potenciál vašich prodejů přes porovnávače maximální. S tím nám pomohou moderní nástroje, vědomosti i know-how.

Máme certifikaci Mergado. A jsme na ni hrdí!

Slyšte, slyšte. Jsme jedni z prvních certifikovaných partnerů MERGADO. Proč by vás to mělo zajímat? Protože se jedná o výjimečnou webovou službu, která umožňuje podrobné analýzy a optimalizace XML feedů pro cenové vyhledávače.

Děláme feedy nadnárodním společnostem i místním firmám

Mažeme rozdíly mezi nadnárodními společnostmi a místními firmami. Našim cílem je nalezení společné řeči, nefandíme přehnaně formální spolupráci. Nezáleží na tom, jestli investujete 5 nebo 100 tisíc, záleží jen na vaší spokojenosti.

Můžete nám koukat pod ruce

Že si při dlouhodobé spolupráci s námi zasloužíte nějaké výsady? Souhlasíme! Mimo jiné můžete sledovat naše kolegy při vytváření vašeho majstrštyku. Nic vám tak neunikne, taky díky průběžným reportům o výsledcích práce.

5 let

zkušeností

2000

recenzí na heurece

250000

produktů ve feedech

Svěřte svoje produktové feedy
certifikovaným odborníkům!

Chci připravit zbožové vyhledávače

Pixel

Nový projekt od "Pixeláků"

Pošlete k nám do Pixelu základní informace o novém projektu. Nebojte, zadání není závazné a jakmile vše podrobněji projdeme, budeme vás kontaktovat a těšit se na naše setkání.

&nbps;

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení dané poptávky.

Tyto webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies. Odsouhlaste prosím nastavení cookies souborů pro použití webu. Více informací zde.