Kariéra
Zavřít

copywriting

Máme bláznivé „psavce“, které to baví!

Co všechno se za slovem copywriting ukrývá? Síla textu, který dokáže zákazníky chytit a nepustit. Díky vstupní analýze se naladíme na vaši notu, sladíme komunikační tón a vytvoříme nápadité texty.

Proč copywriting od Pixelu?

Tři důvody proč svěřit copywriting Pixelu

Copywriting je více než jen prázdná slova

Že zvládne texty napsat každý? Možná ano, ale my nepíšeme jen tak ledajaké texty. Zabýváme se těmi, které vycházejí z důkladné analýzy klíčových slov i znalosti vašich zákazníků. A přesně to jsou ty, které nakonec prodávají.

Texty od A do Z

Leták? Webové stránky? E-shop? Produktové texty? E-mailing? Všechny útvary naši copywriteři zvládnou. A originalita jim rozhodně scházet nebude.

Texty pro „malé“ i „velké“

Neděláme rozdíly mezi partnery, a proto se nemusíte obávat přehnaně formální spolupráce. Určitě najdeme společnou řeč jak s místním živnostníkem tak i s velkou nadnárodní společností. Zkuste to, a budete mile překvapeni.

5 let

zkušeností

67

analýz

1370

napsaných
článků

Vyšperkujte svůj web
texty, které prodávají!

Chci copywriting od Pixelu

Pixel

Nový projekt od "Pixeláků"

Pošlete k nám do Pixelu základní informace o novém projektu. Nebojte, zadání není závazné a jakmile vše podrobněji projdeme, budeme vás kontaktovat a těšit se na naše setkání.

&nbps;

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení dané poptávky.

Tyto webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies. Odsouhlaste prosím nastavení cookies souborů pro použití webu. Více informací zde.