Kariéra
Zavřít

E-mailing

Můžou přistát v koši nebo taky dosáhnout cíle. Naše e-maily dokážou zacílit

Víme, co zákazníky jako první na e-mailech upoutá. Nápaditá grafika i čtivý obsah. A jako bonus? Zajistíme vám bezpečné rozesílání cílovým kontaktům v ten pravý čas.

Proč e-mailing od Pixelu?

Tři důvody proč svěřit e-mailing pixelu

Víme, na koho cílíme

Posílat všechno a všem? Proč, když to jde mnohem efektivněji? Kouzlo úspěchu se skrývá ve správném cílení a kategorizaci zákazníků. Že to dá více práce? Tak dost řečí a s chutí na to.

Spam? Ne, děkuji, e-mailové adresy NEkupujeme

Nakupování komerční databáze směřuje přímou cestou do e-mailového pekla, a sice do složky Spam. My tomu zabraňujeme tím, že využíváme pouze váš vlastní sběr e-mailů.

E-mailing pro nadnárodní společnosti i místní firmy

Chcete poslat 5, nebo 50 000 e-mailů? V obou případech s vámi budeme jednat přímo královsky. Se všemi svými klienty se snažíme najít společnou řeč a neděláme rozdíly mezi nadnárodními společnostmi a místními živnostníky.

5 let

zkušeností

19

e-mailových
šablon

180000

rozeslaných
e-mailů

Posílejte e-mailing včas
a těm správným zákazníkům!

Chci připravit e-mailing od Pixelu

Pixel

Nový projekt od "Pixeláků"

Pošlete k nám do Pixelu základní informace o novém projektu. Nebojte, zadání není závazné a jakmile vše podrobněji projdeme, budeme vás kontaktovat a těšit se na naše setkání.

&nbps;

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení dané poptávky.

Tyto webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies. Odsouhlaste prosím nastavení cookies souborů pro použití webu. Více informací zde.