Kariéra
Zavřít

PPC reklamy

Dokážeme proměnit kliknutí ve váš zisk

Získání nových zákazníků a podpora značky je smyslem dobře vytvořených PPC kampaní, (a to my umíme). Založíme účty, vymyslíme strategii, navrhneme klíčová slova, vytvoříme a spustíme kampaň. Naše stavební kameny? Analýzy, know-how a neotřelé nápady.

Proč PPC-čka od Pixelu?

Pět důvodů proč svěřit PPC pixelákům

Na skvělých výsledcích nám záleží stejně jako vám

Reklama placená za proklik jde s internetovým marketingem ruku v ruce. Jen tak může být maximálně efektivní. Navrhujeme optimální postupy a finance investujeme tak, jako by byly naše. Kolik, kde, proč a za co? Vždy budete mít o svých financích přehled.

Rozumíme svému oboru na 100 %

Náš tým je složený z mladých dravců i zkušených matadorů a věřte, že společně tato kombinace dokáže divy. Zvláště když vlastníme řadu certifikátů z různých oblastí PPC reklamy, studujeme analýzy a zakládáme si na vzájemném poznání. To vše nám prozradí, jak správně reklamní kampaň vytvořit a provozovat s ohledem na stanovené cíle a rozpočet.

Nadnárodní společnosti i místní firmy vítáme s otevřenou náručí

Škrobená formální spolupráce? Proč, když dokážeme najít přátelský tón? Neděláme rozdíly mezi nadnárodními společnostmi a místními živnostníky. Přijměte naše pozvání na kávu, kde nás poznáte osobně?

Neunikne nám žádný PPC trend

PPC reklamní kampaně se neustále vyvíjejí. Přímo nadzvukovou rychlostí. Proto nezůstáváme pozadu, sledujeme nové technologie a používáme moderní nástroje, které nám usnadňují práci. Výsledkem je moderní řešení s ohledem na aktuální dobu nebo sezónní trendové vlivy.

Chcete nám koukat pod ruce? Můžete

Dlouhodobá spolupráce s námi přináší celou řadu výhod. Jednou z nich je možnost sledovat, jak se vaše kampaň rodí a nahlédnout přímo do tajů práce našich odborníků díky internímu systému. Lepší přehled o své kampani už mít nemůžete, navíc vás čekají průběžné reporty o průběhu práce.

6 let

PPC zkušeností

400

webů a e-shopů

1000

reklamních inzerátů

Provozujte také 
PPC reklamní kampaně efektivně!

Chci PPC-čka od Pixelu

Pixel

Nový projekt od "Pixeláků"

Pošlete k nám do Pixelu základní informace o novém projektu. Nebojte, zadání není závazné a jakmile vše podrobněji projdeme, budeme vás kontaktovat a těšit se na naše setkání.

&nbps;

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení dané poptávky.

Tyto webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies. Odsouhlaste prosím nastavení cookies souborů pro použití webu. Více informací zde.