Kariéra
Zavřít

Propagace na sociálních sítích

Facebook, Twitter, Instagram nebo Youtube…

Oslovte své zákazníky a budujte s nimi vztah pomocí bombastických profilů na sociálních sítích. Bombastickou část nechte na nás. Založíme vám firemní profily s přitažlivými příspěvky, které budou bavit.

Proč využít sociální sítě?

Tři důvody proč svěřit sociální sítě nám

Víme, co zrovna letí

Právě teď, když čtete tuhle větu, se mohl zrodit nový trend. Tempo IT je neúprosné. Proto si nenecháváme aktuální trendy a účinné metody proklouznout mezi prsty.

„Ulovíme“ správné fanoušky

Souhlasíte, že jeden aktivní fanoušek vydá za deset neaktivních? A my dokážeme ty správné díky vstupní analýze najít a zapojit je do vaší hry.

Dokonale se orientujeme ve světě sociálních sítí

Nejenže nás práce baví, navíc se v ní dokonale orientujeme a každý náš krok má své opodstatnění. Neusínáme na vavřínech, proto vlastníme několik certifikátů z různých oblastí online reklamy. Ještě větší váhu mají však získané zkušenosti, vzájemné poznání i pečlivá analýza, která dokáže ušetřit pěknou hromádku zlaťáků.

Oslovte cíleně a včas
ty správné fanoušky!

Chci připravit kampaně od Pixelu

Pixel

Nový projekt od "Pixeláků"

Pošlete k nám do Pixelu základní informace o novém projektu. Nebojte, zadání není závazné a jakmile vše podrobněji projdeme, budeme vás kontaktovat a těšit se na naše setkání.

&nbps;

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení dané poptávky.

Tyto webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies. Odsouhlaste prosím nastavení cookies souborů pro použití webu. Více informací zde.