Kariéra
Zavřít

SEO – optimalizace pro vyhledávače

Být vidět = mít více zákazníků a vyšší zisky. Jak? Díky lepším pozicím ve vyhledávačích

Odpovědí na to, jak předehnat svou konkurenci a dostat se do povědomí zákazníků, je optimalizace pro vyhledávače. Věděli jste, že právě vyhledávače vám zajišťují příliv až 50 % návštěvníků webu? Nenechte je uniknout. Dokážeme je polapit a získat pro vás atraktivní pozice na Googlu i Seznamu.

SEO v Pixelu

Co pro nás v Pixelu SEO znamená?

Optimalizaci pro vyhledávače vnímáme jako komplexní systém, který umí přivést zákazníky na váš web a zvýšit vaše zisky. Víme, jaké faktory dokáží vystřelit váš web raketovou rychlostí vzhůru tak, abyste obsadil TOP pozice. Staneme se vaším parťákem při cestě za novými příležitostmi?

Pět důvodů proč svěřit SEO Pixelákům

SEO je pro nás synonymem pro vyšší zisky

Cítíme se jako ryba ve vodě nejen v oblasti SEO, ale také internetového marketingu. Tato úderná kombinace vás dokáže nejen zviditelnit a přivést nové zákazníky, ale také zvýšit povědomí o vaší značce.

Těší nás. Jsme odborníci ve své oboru

Je pro vás SEO ve vašich představách zapeklitým bludištěm? Známe cestu k cíli. Vedou nás nejen zkušenosti a řada certifikátů z oblasti online reklamy, ale také detailní poznání vaší firmy nebo produktu a pečlivá analýza. Společně jsou tyto faktory příslibem investice, která se vám vrátí.

Vy jste pro nás prioritou č. 1

Dělání rozdílů mezi nadnárodními společnostmi a místními živnostníky? Neznáme. Plně se soustředíme na výsledek a zakládáme si na nalezení společné řeči a přátelského tónu. Co myslíte? Plácneme si?

Psssst…Známe nový (žhavý) trend v oblasti SEO!

Víme, co se kde šustne. V rámci SEO samozřejmě. 1, 2, 3... i tak dlouho může trvat, než svět technologií vypustí nový trend, který dokážeme uhrát ve váš prospěch. Nesnažíme se jen držet krok, ale předhánět konkurenci za pomocí trendových vlivů.

Chcete nahlédnout pod pokličku? Směle do toho

Zajímalo vás někdy, jak naše práce vypadá? Co to zjistit na vlastní oči? Díky našemu internímu systému můžete sledovat, co se našim kolegům zrovna rodí pod rukama. Svůj projekt tak budete mít 100% pod kontrolou. Pravidelně se taky můžete těšit na reporty o výsledcích naší práce.

Jaké SEO aktivity

vám v Pixel Designu nabízíme?

Pixel

Nový projekt od "Pixeláků"

Pošlete k nám do Pixelu základní informace o novém projektu. Nebojte, zadání není závazné a jakmile vše podrobněji projdeme, budeme vás kontaktovat a těšit se na naše setkání.

&nbps;

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení dané poptávky.

Tyto webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies. Odsouhlaste prosím nastavení cookies souborů pro použití webu. Více informací zde.