Kariéra
Zavřít

Zvýšení tržeb e-shopu

Roztočte kola svého e-shopu díky marketingu od Pixeláků jako třeba babylonshop.cz

Zvýšení meziročního obratu o 100 %? I to dokážeme. Příkladem, který mluví za vše, je náš zákazník babylonshop.cz, jemuž se naše reklamní marketingová strategie opravdu vyplatila.

Jak to probíhalo?

Nastartujte svůj byznys stejně jako babylonshop.cz

Známe plán a cíle? Můžeme začít

Zacílit na skvělé výsledky není možné bez stanovení jednoznačně měřitelného cíle. Tím byl pro babylonshop.cz uživatelsky přívětivý e-shop, který nejen prodává, ale také sbírá data pro následnou práci se zákazníky.

Účinná marketingová strategie

Ani hodiny, ani dny, ale týdny. Tak dlouho nám trvalo, než jsme připravili marketingovou strategii, za kterou jsme se mohli hrdě poplácat po rameni. Jejím základem bylo cílení na zákazníky a kvalitní obsah pro lidi i vyhledávače.

Obsah je král

Je to tak, obsah vládne e-shopům. Kategorie a veškeré produkty si vysloužily vyšperkované texty. Logická kategorizace umožnila zákazníkům najít to, pro co si přišli, během několika sekund. Rozhodli jsme se také potěšit vizuální cítění zákazníků, e-shop jsme doladili prezentací fotek formou virtuální prohlídky zboží pomocí 360st. prohlídek. Ani dnes naše práce nekončí, neustálé zlepšování webů klientů je totiž naším druhým já.

E-shop se „přátelí“ s dalšími systémy

Dokážeme vydělat i ušetřit. Konkrétně e-shopu babylonshop.cz jsme ušetřili stovky hodin práce díky propojení e-shopů s dalšími systémy. Jednalo se o účetní a skladový systém, CRM systém, mailing systém, systémy dopravců, platební styk i chatovací widgety.

To správné nakopnutí? PPC reklama

Marketingová strategie a PPC reklama? Patří k sobě stejně jako efektivita ke jménu naší značky. PPC reklama u babylonshop.cz vedla ke snížení nákladů za reklamu a k větším ziskům.

Nevěštíme z koule, čteme z grafů

Předpokládáme, myslíme, tušíme? Ani v nejmenším. My nepředpokládáme, díky analýzám VÍME, co se na vašem e-shopu děje. Vyhodnocení aktivit následně směřujeme tam, kde se vám to vrátí, a to několikanásobně. I babylonshop.cz je pečlivě sledován, proto máme přehled o tom, jak se na něm zákazníci chovají, sledujeme pozice KW a odhalujeme problematické prvky.

Babylonshop.cz v číslech

105%

nárůst tržeb

28

měsíců stabilní
nárůst

91%

dokončených
nákupů

Pojďme rozhýbat
třeba i váš e-shop!

Chci zvýšit tržby

Pixel

Nový projekt od "Pixeláků"

Pošlete k nám do Pixelu základní informace o novém projektu. Nebojte, zadání není závazné a jakmile vše podrobněji projdeme, budeme vás kontaktovat a těšit se na naše setkání.

&nbps;

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení dané poptávky.

Tyto webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies. Odsouhlaste prosím nastavení cookies souborů pro použití webu. Více informací zde.